Silver-Waves

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50434 |
| Lot | CSA-24-143248 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50434 |
| Lot | CSA-24-143248 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |