Silver-Waves

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44228 |
| Lot | CS-23-156639 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44228 |
| Lot | CS-23-156639 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |