Sienna-Beige

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48356 |
| Lot | AA-1265-27 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48356 |
| Lot | AA-1265-27 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |