Siena-Beige

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50167 |
| Lot | SH-117-15 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50167 |
| Lot | SH-117-15 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |