Premium-Black

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48939 |
| Lot | AA-43694-06-41 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48939 |
| Lot | AA-43694-06-41 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |