Persa-Blue

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 119" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48088 |
| Lot | SH-119-13 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 119" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48088 |
| Lot | SH-119-13 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |