Paricema-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47392 |
| Lot | SH-7021-06 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47392 |
| Lot | SH-7021-06 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |