Oscuro-Mist

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 111" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43168 |
| Lot | GT-AAA-40855-44 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 111" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43168 |
| Lot | GT-AAA-40855-44 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |