Opalescence

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49745 |
| Lot | GT-CSA-25-154710 LEATHER |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49745 |
| Lot | GT-CSA-25-154710 LEATHER |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | India |