Opalescence

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 28017 |
| Lot | CSA-17-774161B |
| Location | Edina |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 28017 |
| Lot | CSA-17-774161B |
| Location | Edina |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |