Opalescence

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49779 |
| Lot | CS-25-154713 HONED |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49779 |
| Lot | CS-25-154713 HONED |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |