Opalescence

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50030 |
| Lot | CSA-24-158477 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50030 |
| Lot | CSA-24-158477 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | India |