Opalescence

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44707 |
| Lot | GT-CSA-23-139454 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44707 |
| Lot | GT-CSA-23-139454 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |