New-Caledonia

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42481 |
| Lot | GT-AA-3339-41-9810 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42481 |
| Lot | GT-AA-3339-41-9810 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |