New-Azul-Aran

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43005 |
| Lot | SH-1777-42 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43005 |
| Lot | SH-1777-42 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |