Nevaska

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46828 |
| Lot | CS-24-160175 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46828 |
| Lot | CS-24-160175 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |