Montana-Taupe

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41299 |
| Lot | SH-4865-19 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41299 |
| Lot | SH-4865-19 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |