Mont-Bleu

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 69" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50483 |
| Lot | AA-41296-34 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 69" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50483 |
| Lot | AA-41296-34 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |