Mesabi-Black-®

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47496 |
| Lot | 47496 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Antiqued |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47496 |
| Lot | 47496 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Antiqued |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |