Mayfair-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45207 |
| Lot | AAA-37427-20 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45207 |
| Lot | AAA-37427-20 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |