Maori

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41388 |
| Lot | CS-22-146871 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41388 |
| Lot | CS-22-146871 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |