Luna-Pearl

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 16089 |
| Lot | MSI-SBY21-94A |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 16089 |
| Lot | MSI-SBY21-94A |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |