Luna-Pearl

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 28846 |
| Lot | MSIM-SBY146-04D |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 28846 |
| Lot | MSIM-SBY146-04D |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |