Lennon

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47592 |
| Lot | CS-24-133463 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47592 |
| Lot | CS-24-133463 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |