Labrador-Green

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 114" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 30735 |
| Lot | GT-SHA-5584-07-2124 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 114" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 30735 |
| Lot | GT-SHA-5584-07-2124 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |