Kodiak-Brown

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 32205 |
| Lot | CSA-13-325547-8398A |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Canada |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 32205 |
| Lot | CSA-13-325547-8398A |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Canada |