Kilimanjaro

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41607 |
| Lot | SH-327-31 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41607 |
| Lot | SH-327-31 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |