Jurassic-Black-w/gold

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45260 |
| Lot | SH-8105-23 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45260 |
| Lot | SH-8105-23 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |