Juparana-Cordoba

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45571 |
| Lot | SHA-2104-27 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Argentina |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45571 |
| Lot | SHA-2104-27 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Argentina |