Jet-Mist

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46960 |
| Lot | GT-AA-4344-1 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46960 |
| Lot | GT-AA-4344-1 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |