Jet-Mist

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 118" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50615 |
| Lot | AA-2765-13 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 118" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50615 |
| Lot | AA-2765-13 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |