Himalaya

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46301 |
| Lot | AAA-4246-50 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46301 |
| Lot | AAA-4246-50 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |