Himalaya

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43771 |
| Lot | GT-AAA-BP3999-18 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43771 |
| Lot | GT-AAA-BP3999-18 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |