Gran-Valle

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41554 |
| Lot | GT-TTT-MSIM-SEC86-02A-3806 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41554 |
| Lot | GT-TTT-MSIM-SEC86-02A-3806 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |