Giallo-Veneziano

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 15298 |
| Lot | MSI-SHX288-06EA |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 15298 |
| Lot | MSI-SHX288-06EA |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |