Giallo-Porto-Fino

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 34486 |
| Lot | SHA-9722-11-7893 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 34486 |
| Lot | SHA-9722-11-7893 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |