Giallo-Ornamental

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 118" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35527 |
| Lot | GT-WSDA-120220-18-2665 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 118" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35527 |
| Lot | GT-WSDA-120220-18-2665 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |