Giallo-Bahia

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 71" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 14795 |
| Lot | GT-MSI-BFO365-83D-8797 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 71" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 14795 |
| Lot | GT-MSI-BFO365-83D-8797 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |