Giallo-Arctic-Gold

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 134" |
| Width | 62" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44297 |
| Lot | GT-SHA-33-52 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 134" |
| Width | 62" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44297 |
| Lot | GT-SHA-33-52 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |