Emerald-Pearl

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50113 |
| Lot | SH-4332-30 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Norway |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50113 |
| Lot | SH-4332-30 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Norway |