Dallas-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49934 |
| Lot | CS-25-168388 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49934 |
| Lot | CS-25-168388 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |