Crazy-Horse

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42710 |
| Lot | SH-4808-04 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42710 |
| Lot | SH-4808-04 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |