Cosmic-Blue

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 64" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48417 |
| Lot | CS-23-139046 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Antiqued |
| Color | Black |
| Country of origin | Argentina |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 64" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48417 |
| Lot | CS-23-139046 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Antiqued |
| Color | Black |
| Country of origin | Argentina |