Coral-Gold

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 28139 |
| Lot | SH-2830-13 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 28139 |
| Lot | SH-2830-13 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |