Copenhagen

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 38443 |
| Lot | SH-5130-20 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 38443 |
| Lot | SH-5130-20 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |