Colonial-Kashmir-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36131 |
| Lot | SH-145-21-7078 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36131 |
| Lot | SH-145-21-7078 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |