Coffee-Brown

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 134" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50774 |
| Lot | CS-25-154667 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 134" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50774 |
| Lot | CS-25-154667 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |