Cavalete

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35819 |
| Lot | GT-SHA-3512-21-7060 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35819 |
| Lot | GT-SHA-3512-21-7060 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |