Carnelian

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 22954 |
| Lot | 22954 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | USA |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 22954 |
| Lot | 22954 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | USA |