Carnelian

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 25895 |
| Lot | CS-16-669445-7531 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | USA |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 25895 |
| Lot | CS-16-669445-7531 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | USA |